O mnie

Nazywam się Marika Zdyb-Brant

O mnie

Nazywam się Marika Zdyb-Brant

Jestem magistrem kosmetologii, dyplomowanym trychologiem diagnostą i dyplomowanym ekspertem probiotykoterapii.

Rozwój swoich pasji oraz zainteresowań rozpoczęłam w 2010 roku podejmując studia na WSZUiE w Poznaniu na kierunku kosmetologia. Egzamin licencjacki zdałam z wyróżnieniem. Już w trakcie studiów w 2012 r podjęłam prace w nadmorskim kurorcie jako terapeuta Thalgo. Od 2013 prowadziłam własny gabinet w Londynie, na Malcie i w Belgii.
W 2022 r ukończyłam studia magisterskie na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu, które zdałam z ocena bardzo dobra. Tematem mojej pracy magisterskiej była Ocena wpływu suplementacji na zawartość składników mineralnych we włosach mężczyzn. Dziedzina trychologii jest mi szczególnie bliska, dlatego w 2022 r ukończyłam studia podyplomowe w Collegium Medicum UJ na kierunku trychologia.

W trakcie wieloletniej praktyki stale podnosiłam swoje kwalifikacje na licznych kursach i szkoleniach z zakresu kosmetologii estetycznej, probiotykoterapii, trychologii, suplementacji, zaburzeń hormonalnych itp. W 2019 uzyskałam tytuł trychologa diagnosty a w 2021 eksperta probiotykoterapii.

Kosmetologia jest moja pasją i jedna z najwiekszych miłości. Praktykując zawód kosmetologa pragnę pomagać każdemu zmagającemu się z problemami bądź defektami skórnymi. Filozofią moich terapii jest indywidualne, holistyczne podejście do każdego pacjenta. Kosmetologia to nie odrębny dział a interdyscyplinarna dziedzina czerpiąca wiedze z zakresu medycyny, chemii czy dietetyki. Tylko holistyczne traktowanie pacjenta umożliwia dobranie „szytej na miarę”, skutecznej terapii.

Nazywam się Aleksandra Miszkiewicz

Jestem dyplomowanym dietetykiem klinicznym. Tytuł ten uzyskałam kończąc dietetykę na Uniwersytecie Medycznym imienia Piastów Śląskich we Wrocławiu.

Aktualnie prowadzę indywidualne konsultacje dietetyczne online i wizyty z analizą składu ciała  w domu u pacjenta.

W swojej pracy stawiam na holistyczne i indywidualne podejście do pacjenta i jego problemu. Każdy z nas jest inny, stąd istotne jest dobranie odpowiedniej metody współpracy do danej osoby oraz całościowe spojrzenie na nasze zdrowie i nasz organizm.

Pragnę pokazać Ci, w jaki sposób dobrać odpowiedni styl żywienia w którym poczujesz się dużo lepiej, bez spędzania ogromu czasu w kuchni. Bo przecież zdrowe odżywianie może być szybkie, proste i przyjemne. Dietetyka to moja największa pasja, którą dzielę się na co dzień z pacjentami.

Specjalizuję się w dietach roślinnych (wegańskich, wegetariańskich, dietoterapii trądziku, otyłości oraz chorób dietozależnych takich jak: dna moczanowa, insulinooporność czy Hashimoto. Współpracuję z dziećmi i kobietami w ciąży.

Na co dzień prowadzę również swoje social media: facebooka i instagrama o nazwie: sprawadladietetyka.

Jeśli chcesz zmienić swoje nawyki, zredukować nadmierną masę ciała lub też wspomóc odpowiednią dietoterapią leczenie swojej choroby- zapraszam do kontaktu.

Zadbam o to by wypracowane nawyki żywieniowe, zostały z Tobą na zawsze.

Certyfikaty & dyplomy

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.